Kai klausiu savo mokinių ar klienčių, ko labiausiai sau norėtų palinkėti, didelė jų dalis atsako tą patį – BALANSO. Ne sveikatos, gausos, meilės ar savirealizacijos, o būtent vidinio BALANSO, leidžiančio patirti pilnatvės jausmą su tuo, ką jau turime savo gyvenime.

Nieko nuostabaus. Daugumos iš mūsų gyvenimai yra kupini visko – darbų, pareigų, atsakomybių, šeimyninių rolių, buities. Visa tai kasdien reikalauja didelių energijos ir laiko resursų. Gera jausti visų savo, kaip moters, gyvenimo sričių užpildymą ir būti žmona, mama, sėkminga darbuotoja, dukra, sese, drauge, kaimyne. Įtampa ir disbalansas atsiranda tuomet, kai tarp visų savo rolių, reikalų ir atsakomybių pamirštame SAVE. Kai eilinį sykį paliekame rūpinimąsi savimi po to, kai jau bus pasirūpinta visais kitais…Pamirštame, kad kasdien duoti su meile, lengvai, nesitikint būtinai gauti atgal, galime tik tuomet, kai pačios esame užsipildžiusios, o ne ant išsekimo ribos. Ir tą energijos perteklių galime susikurti tik pačios SAU tapdamos prioritetu.

Tik mes galime nuspręsti, kad nuo šiol mano gyvenime reikia daugiau erdvės MAN PAČIAI. Kokybiškam poilsiui, laikui palaimingoje vienumoje, kai neskubėdama galiu išgirsti save, savo širdį, jos norus ir juos tinkamai bei savalaikiai atliepti. Kai vis daugiau laiko skiriu tam, ko JAUČIU, KAD NORIU, o ne tam, ką PRIVALAU. Kai leidžiu ir kitiems manimi pasirūpinti, bet nepamirštu savimi pasirūpinti ir pati. Kai nustoju būti nustekentu, nuolat nepatenkintu, bumbančiu darbiniu asilu ir pasirenku būti egzotišku žiedu, kurį būtina tausoti, branginti ir mylėti. Jeigu drąsiai tai pasirenkame, liekame ištikimos tam sprendimui ir į kasdienę pareigą skirti kokybiško laiko sau žiūrime taip pat atsakingai kaip ir į pažadus kitiems, į mūsų gyvenimą sugrįžta pilnatvė, ramybė, tylus kasdienis džiaugsmas, gydantis lėtumas ir BALANSAS.

Kodėl? Juk BALANSAS reiškia, kad kažkas yra stabilus. Kad jį judinant iš išorės jis nenukrenta, nes turi atramą – savo ašį, centrą, o visos jo dalys yra proporcionaliai paskirstytos ir vienodai svarios. Tai apie kokį asmeninį balansą galime šnekėti, kai to CENTRO, AŠIES t.y. savo pačios atliepimo ir pasirūpinimo savimi pastoviai trūksta? Arba kai tą pasirūpinimą savimi geriausiu atveju suvokiam kaip pamiegojimą, pasportavimą, grožio procedūras ar sveikesnio maisto pavalgymą. Visa tai, žinoma, yra puiku, bet verta atsiminti, kad nesame vien kūnas, tad turime ne tik fizinius poreikius.

Esame energijų tekinimo kanalas. Energijų upė, per kurią kasdien prateka dideli energijos kiekiai. Kiek tos kūrybinės energijos gebame įsisavinti, įkūnyti, paversti apčiuopiamais dalykais savo gyvenime, priklauso nuo mūsų.

Vienas iš mūsų vidinį balansą atkuriančių įrankių yra kasdienės meditacijos. Jos ne tik ramina nenuvargstamai dūzgiantį protą, suteikia atsipalaidavimo, pilnatvės jausmą, pakelia mūsų vibracijų lygį, bet ir formuoja kasdienį įprotį skirti laiko SAU.

Taigi, jeigu jaučiatės energetiškai ir fiziškai pervargusi, išsibalansavusi, per darbus ir pareigas „pametusi save“, nebejaučiate ryšio su Žeme, su Kūrėju, su savo aukščiausiuoju AŠ arba tiesiog norite stiprintį šį jausmą, kviečiu pasidovanoti sau ar jums brangiam žmogui mano naują audio meditaciją ENERGIJŲ BALANSAS.

Meditaciją rasite čia: https://sielosnamai.lt/meditacijos/energiju-balansas/

Su meile,

Aurelija Sielos namai

 

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}