Ieškote prasmingos ir ilgalaikę vertę išlaikančios dovanos?

O gal į savo asmeninę erdvę norite įnešti pozityvios energijos ir spalvų?

O gal jau seniai norite turėti mano paveikslą, bet kol kas didelio formato tapybos darbas dar tik planuose ir svajonėse?

Tuomet kviečiu įsigyti pozityvia energija įkrautas, profesionalios kokybės mano paveikslų reprodukcijas ant matinio puskartonio. Jos ne tik nudžiugins jūsų artimuosius ar jus pačius savo ryškiomis spalvomis, papuoš interjerą, bet ir įneš į naujus namus atitinkamas, harmoningas, kiekviename iš paveikslų įrašytas programas.

Šios profesionalios, riboto kiekio reprodukcijos sukurtos naudojant pažangiausią pasaulyje naudojamą giclee fotospausdinimą. Taip gimsta nei kiek originalui nenusileidžiantys ir daug labiau finansiškai prieinami kūriniai, kuriuos galima įsigyti ilgai netaupant – jau šiandien.

Jūsų pasirinkimui – 5 skirtingi, gražiuose rėmuose apipavidalinti paveikslai, jau paruošti kabinimui ar statymui ant lentynos. Kiekvieną įrėmintą kūrinį pasirašysiu, įdėsiu asmeninę dedikaciją jūsų artimajam ar jums patiems.

Visų reprodukcijų išmatavimai – 30×30. Rėmai mediniai, stiklas.

Kaina – 65 eur.

 Apie ką šie paveikslai ir kokios programos juose įrašytos?

  1. „Mano vidinis Buda“, 30×30. 

Tai paveikslas apie vidinį mokytoją, esantį kiekvieno iš mūsų viduje. Apie tai, kaip įjungę savo intuiciją, imam girdėt vidinę tiesą, todėl galim atsipalaiduoti, palaimingai užmerkti akis ir leistis vedami į mūsų pačių vidinę ramybę. Gali būti su sidabriniu rėmeliu kaip nuotraukoje arba su pilku – abu žiūrisi puikiai.

Detaliau apžiūrėti paveikslą ir sužinoti daugiau apie jo skleidžiamas programas galite mano galerijoje. 

—————————————————————————————————
  1. „Venera“, 30×30. 

Tai paveikslas, tinkantis kiekvienai moteriai, kuri nori į savo namus ir gyvenimą pasikviesti visas gražiausias Veneros programas – meilę, aistrą, įkvėpimą, malonumą, partnerystę ir finansinę gerovę. Idealu tokį pasistatyti ant namų altorėlio arba miegamajame. Gali būti su baltu rėmeliu kaip nuotraukoje arba su juodu – čia jau kas labiau prie interjero tinka.

Detaliau apžiūrėti paveikslą ir sužinoti daugiau apie jo skleidžiamas programas galite mano galerijoje. 

—————————————————————————————————————————–
  1. Mandala „Nauja pradžia. Jungtys“, 30×30. 

Tai paveikslas apie bendrystę ir jungtis tarp visų mūsų, visų realybės lygmenų bei būties planų. Už mūsų nugarų visad stovi mūsų protėviai, o jiems už nugarų – jų protėviai ir kitos šviesos būtybės ir taip toliau iki pat Šaltinio. Mus nuolat lydi ir saugo angelai, sielos vedliai, todėl niekad nesame vieni. Esame mylimi ir vedami. Parduodamas su juodu rėmeliu, kaip nuotraukoje.

Detaliau apžiūrėti paveikslą ir sužinoti daugiau apie jo skleidžiamas programas galite mano galerijoje. 

———————————————————————————————————————

  1. „Jungtuvės”, 30×30. 

Tai paveikslas apie gyvybės dovaną, apie paleidimą ir su juo ateinančius stebuklus, o daugiausia apie sąjungą – visų pirma su savim, o tuomet ir su savo partneriu, su Kūrėju, su gamta ir bendruomene, kurią pasirenkam.

Kai tampame geriausiu savo sąjungininku, visad esančiu savo pusėje, kai kitame žmoguje imame matyti gražiausius savo sielos atspindžius, kai paleidžiame lūkesčius, spaudimą, kontrolę ir tiesiog leidžiame viskam vykti, atvykstame į magišką naktinį „Avataro” mišką, kuriame tarpsta gyvybė, magija ir viską apjungianti meilė, gamta, gyvybė. Tevyksta JUNGTUVĖS…

Parduodamas su juodu rėmu.

Išsamiai apie paveikslo gimimo procesą, kaip stipriai jis jame keitėsi ir kokios istorijos čia įrašytos, skaitykite mano galerijoje.

——————————————————————————————————————-

5.”Gyvenimo šventė”, 30×30.

Tai paveikslas apie kasdienį gyvenimo džiaugsmą. Tą jausmą, kai esi laimingas tiesiog dėl to, kad gyveni, nes jauti prasmę tame, kas esi ir ką veiki. Paveikslas kupinas trimituojančio džiaugsmo ir gausos, pertekliaus, tekėjimo energijų, bet jo centre susitelkusi vidinė ramybė, kuri subalansuoja tą euforiją, suteikdama gyvenimui gražios pilnatvės.

Parduodamas su auksiniu rėmu.

Daugiau apie paveikslą ir jo programas skaitykite mano galerijoje. 

——————————————————————————————————————

Ką apie mano reprodukcijas sako jas jau įsigiję klientai?

 

Gera žinoti, kad mano sukurti darbai jus įkvepia ir skleidžia savo pozityvias programas, kurias jūs jaučiate net tuomet, kai tai yra ne originalus darbas, o profesionali reprodukcija…

Reprodukcijų skaičius ribotas.

Vilniuje galima apžiūrėti ir įsigyti vietoje. Į kitus miestus siunčiu saugiai supakuotus per paštomatą. Dėl apžiūrėjimo ir įsigyjimo rašykite asmeninę žinutę.

Su meile.

Aurelija

 

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}