Mandalos jūsų namams ir širdžiai

 

Keletą metų mano studijoje ir namuose gimsta stipria pozityvia energija įkrautos mandalos – akvarelinės, grafinės, pieštos pieštukais, tapytos, koliažinės ir visokios kitokios. Tiek pat metų klausiate manęs, ar jas galima įsigyti.

Iki šiol savo mandalų originalų nei dovanojau, nei pardavinėjau. Norėjosi jas glausti prie širdies ir saugoti – matyt, dėl itin stiprių į jas įdėtų energetinių programų. Tarsi maži vaikai jos turėjo pabūti pas mane, su manim užaugti. Ir štai šį pavasarį atėjo jausmas, kad esu pasiruošusi jomis dalintis.

Taigi, su džiaugsmu skelbiu savo mandalų pardavimo atidarymą.

Visi mano darbai yra įkrauti. Taip pat jie yra įrėminti ir paruošti kabinti ant sienos ar statyti ant lentynos, kad jums rėminimo ar paspartavimo darbais rūpintis nereikėtų. Vilniuje galima ateit į studiją apžiūrėt ir išsirinkt gyvai, o į kitus miestus siunčiu į paštomatą arba paštu.

Prie kiekvienos iš parduodamų mandalų rasite nuotrauką su rėmeliu interjere, aprašymą, kokia gi tema pieštas ir įkrautas kūrinys bei kainą. Dėl apžiūrėjimo ar įsigyjimo rašykite man adresu sielosnamairenginiai@gmail.com arba skambinkite 860804554.

Iš arčiau apžiūrėt kiekvieną iš mandalų galite paspaudę ant nuotraukos.

O dabar išsamiau apie kiekvieną.


 

„Ugnies mandala“, 50×50 (be rėmo 40×40)

Kaina – 70 eur

 

Tai viena iš ciklo STICHIJOS mandalų, simbolizuojanti ugnies stichiją.

Įkvepianti, energizuojanti, pakraunanti. Ugnis mums gali nušviest kelią tamsoje ir sušildyti. O dar gali sudeginti tai, kas atgyveno, nebereikalinga ir trukdo mūsų ėjimui į priekį. Tokiu būdu ji mus išvalo, transformuoja ir padeda atsinaujinus, pasikrovus šviesios įkvėpimo energijos judėti toliau. Būtent tokias programas ši mandala ir skleis savo naujiems šeimininkams.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus. Prie mandalos puikiai dera juodas modernus rėmelis su baltu paspartu ir organiniu skaidriu stiklu.


 

„Žemės mandala“, 50×50 (be rėmo 40×40)

Kaina – 70 eur

Antroji mandala iš ciklo STICHIJOS. Šį kartą ją skyriau ŽEMEI.

Kūrinys skirtas susijungimui su maitinančia, gydančia, palaikančia, dosniai ir besąlygiškai mus mylinčia Motina Žeme. Įsižeminimas visuomet atneša gausą, vidinį balansą ir tvirtumą, o taip pat palaikymo jausmą. Taip pat į mandalą įrašiau papildomas programas: pozityvių pokyčių, drąsos būti savimi ir atradus savo Širdies kelią juo eiti.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus. Prie mandalos puikiai dera juodas modernus rėmelis su baltu paspartu ir organiniu skaidriu stiklu.


 

„Tebūnie“, 31×31

Kaina – 50 eur

Ši mandala – apie lengvumą, kvepiantį jūra, nugludinančia akmenis būtent taip, kaip reikia. Ir apie vidinę vėtrungę, visuomet rodančią teisingas kryptis. Jei jums aktualios paleidimo, lengvumo, vidinės ramybės ir priėmimo programos, jei ieškote savo viduje balanso, aiškios krypties ir pasitikėjimo Vedimu, galbūt tai jūsų kūrinys.

Lengvas, žydras ir jaukus rėmelis su stiklu pabrėžia mandalos programas ir paryškina jos temą.

Atlikta markeriais ir tušinukais.


 

„Saugau save“ 32×32 (20×20 be rėmo)

Kaina – 50 eur

 

Nedidelė, bet stipria programa įkrauta mandala. Ji – apie nesunaikinamą sielos stiprybę, apie žydėjimą ir klestėjimą pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis, apie tikėjimą savimi net tada, kai kiti tavim netiki ir apie gebėjimą savimi pasirūpinti be kitų pagalbos. Tai savipakankamumo  – jausmo, kai pats sau esi geriausias draugas, gynėjas, bendramintis ir gyvenimo meilė, vizualinis atspindys.

Gražus, storas, auksinis rėmas su reljefu ir medžio faktūra bei baltas paspartas prideda mandalai prabangumo ir kontrasto jos subtiliam ramiam mėlynumui. Stiklo rėmuose nėra.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus.


 

„Pavasario snaigė“ 30×30 (akrilas ant drobės)

Kaina – 50 eur

Taškavimo technika akrilu ant drobės atlikta nedidelė, bet miela mandala. Mandala nutapyta taip, kad rėminti jos nebūtina.

Čiupinėjant pirštais galima pajausti jos iškilusius kauburėlius, kurie tarsi žmogaus randai pasakoja jos istorija. O istorija yra apie autentiškumą ir drąsą būti savimi. Net jei tu esi snaigė pavasarį, kai viskas aplinkui žydi ir žaliuoja, net jei esi visai ne toks kaip dauguma, esi vertas meilės ir besąlygiško priėmimo. Visų pirma – iš savęs, o tuomet jau ir iš viso pasaulio.

Todėl ši mandala kviečia išdrįsti būti tokiam, koks esi. Net jei esi nepatogus. Net jei priims ne visi – juk visų pritarimo tam, kad išgyventum, ir nereikia.

O dar ji apie sustingusią gražią akimirką, kai tyliai ir jaukiai sėdi apsiklojęs pledu, o už lango sninga. Galbūt žiedais, o gal snaigėm. O gal ir tuo, ir tuo, kaip buvo prieš kelias dienas, žiemai susipynus kojomis su pavasariu. Ir tau taip gražu, kad žvelgi, žaviesi ir mintimis stabdai akimirką.


 

„Protėvių šauksmas“ 30×30 (akrilas ant drobės)

Kaina – 50 eur


Ši akrilu ant drobės nutapyta mandala pasakoja istoriją apie tai, kas iš tiesų esame, kai sau nemeluojame ir gyvename savo, o ne kitų mums primestą scenarijų.

O dar apie išsigryninimą, apie praeities išvalymą ugnimi, apie aistrą kurti, apie kibirkštį, lydinčią iš vienos inkarnacijos į kitą, apie tai, kaip įžiebti tą ugnį kituose….

Ji primena apie tai, kad visuomet galime prašyti savo protėvių palaiminimo ir vedimo ir apie tai, kad svarbiausia nesipriešinti tam, kas turi ateiti, turi gimti, imti su meile ir dėkingumu tai, kas duodama, nes būtent tai mums ir yra reikalinga,

Mandala nutapyta taip, kad rėminti jos nebūtina.

 

 


 

„Nakties levandos“ 16.5 x 22,5

Kaina – 25 eur

Ši mažutė, jauki mandalytė gimė kartu su eilėmis, geriausiai papasakojančiomis jos istoriją. Tiksliau pradžioje gimė eilės, o tuomet eilėms vizualizuoti reikėjo „veido“. Juo ir tapo šis kūrinėlis.

NAKTIES LEVANDOS

Ežerai levandų. Kvapnūs ir meduoti.
Sunkias kambarin tarsi mėnesiena.
Ilgesio sakais limpančiom blakstienom
Užtvenkia krūtinę gulantis miegoti.

Išvagoja vokus raštais violeto.
Sekundes ant smilgos veria ir skanauja.
Kol rodyklių dūžių prišienautom saujom
Kalendoriaus lapą nuplėšia iš lėto.

Kur tik bepažvelgsi – ežerai levandų
Daužo širdies krantą šaltos melsvos bangos…
Bet žinau, kad budi, ramų miegą saugo
Angelas, kur veda mano avių bandą.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus. Riešuto medžio spalvos medinis rėmelis puikiai kontrastuoja su mandalos ramiom violetinėm spalvom.


 

„KLESTĖJIMAS IR GAUSA“, 41X41 (be rėmo 35×35)

Kaina – 60 eur

Gražiame auksiniame rėme po stiklu įsikūrusi grafinė mandala, žėrinti auksu ir skelbianti klestėjimą bei gausą visomis kryptimis.

Šį kartą man mandala pasakojo apie tai, kad visas mūsų gyvenimas susideda iš mūsų pasirinkimų. Mūsų protas yra linkęs mus gąsdinti tuo, kas bus, jei nebūsim tokie, kokius mus nori matyti kiti…Bet kai renkamės ne save, o kažką kitą, tie sprendimai mus ilgainiui suėda iš vidaus. O kai teisingai susidėliojame prioritetus ir veikiame iš meilės bei drąsos būti tuo, kas esame, kai leidžiamės vedami savo širdies, visi sprendimai mums neša gausą ir klestėjimą.

Kai renkiesi meilę, tampi ja pats. O meilė yra gausa visais lygmenimis. Tuomet visų pirma auksine ramybe nušviečia mūsų vidų, tuomet atsispindi kūne ir jo sveikatoje, o tuomet – aplinkoje, darbuose, santykiuose ir, žinoma, mūsų finansinėje gerovėje. Aš renkuosi meilę ir gausą, o jūs?


 

Gyvybės mandala, 30×30

Kaina – 40 eur

 

Šamaniškų simbolių, indėniškos prigimties ir gaivališko gyvybingumo kupina mandala. Joje susijungia priešingi poliai ir energijos, vyras ir moteris, vanduo ir ugnis. O iš jų ir gimsta visa tai, kas gyva, kas gydo.

Šalto aukso rėmas puikiai pabrėžia mandalos viduje naudotą auksinį atspalvį.


„Džiaugsmo vibracijos“, 15×15

Kaina – 20  eur

 

Mažutė mandala, kupina džiaugsmo vibracijų. Tikras, autentiškas džiaugsmas gali paliest širdį kaip mažas saulės spindulėlis ir šildyti ją po truputį besiplėsdamas. Tol, kol visas kūnas ir kiekviena jo ląstelė nuskęsta vibruojančiame džiaugsme. Tokią mandalą smagu pasistatyt ant lentynos ar komodos ir kaskart sau primint džiaugtis. Tuo, kad gyvename, kad kvėpuojame, kad turime vieni kitus ir save patį.

Medinis gelsvas rėmelis puikiai kontrastuoja su violetu.

 

 

 


 

„Daugiasluoksnis atsivėrimas“, 32×32

Kaina – 50 eur

Einant gyvenimo keliu ne karta tenka suklysti, nukristi, kelius nusibalnoti. Tuomet gali norėtis supykti, atsitraukti, užsiskleisti ir tūnoti užsidarius.
Ši mandala kviečia atsiverti. Išdrįsti vėl ir vėl iš naujo priimti savo pažeidžiamumą ir parodyti jį tiems, kurie to verti.
Tai daugiasluoksnis atsivėrimas. Visų pirma – sau. O tuomet ir visam pasauliui, jo Kūrėjui, giminingoms sieloms. Tai vidinių dalių sujungimas į visumą, vidinė santuoka, atverianti darną su savim.

Sidabrinis rėmelis su stiklu puikiai pabrėžia sidabrinį mandalos žėrėjimą.


 

„Auksinė moneta“, 20×20

Kaina – 25 eur

 

Maža, auksu spindinti mandala, nešanti gausos ir finansinės gerovės programas. Pagal kiniečių tradicijas –  auksinės ir raudona spalvos simbolizuoja sėkmę. Rytuose nuo seno į piniginę, finansinei sėkmei pritraukti, dera įsidėti tris raudonu kaspinu surištas kiauravidures monetas. Tai štai – ši mandala – tarsi sėkmės moneta, švytinti kaip saulutė. 🙂


 

„Vidinė saulė“, 32×32

Kaina – 50 eur

  

 

Kaip sako mandalos pavadinimas, ji simbolizuoja kiekvieno iš mūsų vidinę saulę. Tarsi planeta tarp kosminių ūkų ji mums spindi ir veda, jei tik leidžiam, jei tik pasitikim. Net jei išorėje yra niūru, liūdna ir apsiniaukę, įsijungus savo vidinę saulę, širdis prisipildo šviesa ir džiaugsmu. To piešdama ir linkėjau – gebėjimo nepaisant nieko įsijungt savo vidinę saulutę.

Varinis rėmelis puikiai pabrėžia viduje naudotus auksinius atspalvius.


 

„Kūno ir sielos balansas“, 30×30

Kaina – 50 eur

  

 

Piešdama, tarsi voratinklį pindama šią mandalą, galvojau apie sielos evoliucijos ir ne visada su jos tempais spėjančio kūno balansą. Piešiau ir  giedojau Jupiterio –  gausos, asmeninio tobulėjimo, dvasingumo ir gerovės planetos, mantrą . Ir mandala padovanojo man įžvalgas apie tai, kad visi pokyčiai, visos transformacijos gali mūsų gyvenime vykti pačia lengviausia ir harmoningiausia įmanoma mums forma. Ir jei tik patys pasirenkame lengvumą, nesipriešiname pokyčiams, leidžiamės jų vedami su meile, mūsų vidus  transformuojasi, evoliucionuoja tokiu tempu, prie kurio mūsų kūnas patogiai prisitaiko. Ir tuomet siela dera su kūnu, ateidami į balansą. Va tokios stiprios programos čia ir sudėtos bei papuoštos šilto sidabrinio atspalvio bestikliu rėmeliu.


 

„Įsižeminimas“, 35×35 (be rėmo 30×30)

Kaina – 50 eur

 

Kas mes be šaknų, be energijos, be visokeriopų išteklių, be gamtos ir Žemės? Kiek daug pokyčių atneša nuolatinis įsižeminimas, padedantis išsivalyti, suteikiantis saugumo, tvirtumo, gausos. Belieka prisiminti ir daryti tai.

Varinės spalvos rėmelis su stiklu bei nedidelis ochra spalvos paspartas puikiai kontrastuoja su mandalos mėlynumu.


Mano kolekcijoje yra dar ne viena mandala. Likusias iš jų su aprašymais pristatysiu kiek vėliau. Tad jei jus domina ši tema, sekite naujienas. 🙂

 

Su meile,

Aurelija Sielos namai

Parašyk komentarą