Sielos namams – jau 7 metai

2012 metų spalio viduryje pasaulį išvydo Sielos namai… Ilgai savyje brandinau jų sėklą, kaupiau patirčių bagažą, kol aiškiai suvokiau, kad atėjo laikas sukauptomis žiniomis ir atradimais pasidalinti su bendraminčiais. Tokiais, kurie kaip ir aš – ieško savęs, savo Širdies kelio, vidinės harmonijos, savirealizacijos ir pilnatvės jausmo bei visokeriopų įrankių tam pasiekti.

Kai mintimis bėgu per tuos 7 metus, suprantu, kokie spalvingi jie buvo ir kiek daug visko atnešė į mano gyvenimą….

Tai ir dešimtys straipsnių, išsiliejusių per mane iš srauto ir pasiekusių daugiatūkstantines auditorijas. Palietusių skaitytojų širdis ir paskatinusių kažko imtis, keisti, eiti į transformacijas, busti…

Tai ir nuostabūs skaitytojai, jų laiškai, klausimai, atsakymai, atgalinis ryšys apie tai, kaip mano kuriamas Sielos namų turinys, jame talpinama energija, kurią jie jaučia, paliečia jų gyvenimus, suteikia ilgai ieškotus atsakymus ir kryptis, kur tų atsakymų ieškoti toliau…

Tai ir dailės terapijos kelias, kuris prasidėjo būtent su Sielos namų projektais. Fraktalai, mandalos, sielos koliažas, autorinės metodikos. Šimtai kursų, mokinių, kurie atėjo ieškodami savęs, savo kelio, kūrybinio potencialo arba tiesiog atpalaiduojančios veiklos ir bendraminčių. Mokiniai, kurie buvo nedrąsūs, pasimetę, o dabar jaučiasi atradę savo kelią, savo vidinę ramybę ir veda į juos kitus. Mokiniai, kurie atėjo į kursus, manydami, kad piešti nemoka ir per tuos kelis metus virtę dailininkais, parduodančiais savo paveikslus arba mokytojais, kurie patys veda kūrybinės saviraiškos užsiėmimus savo mokiniams…

Tai ir mano sielos sesės, kurios rado kelią pas mane per Sielos namus – straipsnius, meditacijas, dainas. Sielos namai buvo tas stebuklas, per kurį atėjęs nepažįstamo žmogaus laiškas virto nuoširdžios ir ilgametės gyvos draugystės tėkme… Ir tokių žmonių buvo net keletas ir jie visi dabar yra svarbi mano gyvenimo dalis. Merginos, jūs žinot, kad kalbu apie jus. 🙂

O kur dar tas su niekuo nepalyginamas pilnatvės ir savirealizacijos jausmas, kad vesdama renginius prisiliečiu prie žmogaus širdies… Nešu ugnį, kurstau ją kituose, padedu praminti takelį į save ir savo vidinį balansą, auginu tikėjimą ir pasitikėjimą – ne tik kūrybinį potencialą, kaip gali pasirodyti nebuvusiems mano užsiėmimuose… 🙂 Buriu žmones į ratą, kuriuose jie ilgainiui lieka augti drauge. Gera stebėti, kad net ir pasikeitus aplinkybėms mano mokinių būreliai bendrauja savarankiškai, nes mūsų ilgamečiai užsiėmimai užaugino juose draugystės vaisius (linkėjimai ex Kauno klubietėms :)).

Ilgalaikiuose mano kūrybiniuose klubuose kai kurios moterys galiausiai atranda savo dvasinį ir profesinį kelią, ryžtasi išeiti iš nemylimų darbų ir pradėti savo veiklą. Pradeda daug labiau mylėti save, sužydi ir tokiu būdu pritraukia į savo gyvenimus tinkamus partnerius… Gera žinoti, kad prie to nors truputėlį prisidėjau ir aš… Lyg fėja krikštamotė primenanti visada, kad stebuklus kuriame mes patys ir lengvai stumtelėjanti pasitkėti ir … šokti į srautą, kuris nuneš ten, kur reikia.

Per tuos 7 metus mano gyvenime keitėsi labai daug dalykų. Buvo stebuklingų, nuostabių patirčių. Buvo skausmingų ir sunkių pokyčių, kurie visgi nesunaikino, nors ir sudrebino iki pat širdies gelmės… Buvo daug darbo su savimi ir su kitais. Iškritimo iš balanso ir vėl grįžimo į jį. Leidimo sau būti kaip būnasi ir meilės sau brandinimo… Ir visa tai mane augino. Augina iki šiol.

Esu tokia dėkinga už visas mano patirtis. Už visus mano deimantus karūnoje. Šlifuotus ir nešlifuotus.

Ir esu begalo dėkinga kiekvienam iš jūsų, mano mieli Sielos namų skaitytojai. Kad visada buvote ir esate. Kad dalinatės su manimi bendryste. Rašot laiškus. Ateinat susipažinti gyvai. Komentuojat ir dalinatės atradimais su kitais savo draugais.

Net ir būdama pačiose didžiausiose emocinėse duobėse visuomet jaučiau didelį jūsų palaikymą. Net jei dingdavau kuriam laikui iš eterio, kad susirinkčiau save iš naujo, išgydyčiau sužalotą širdį ar išsigandusį protą, visuomet jaučiau jus šalia. Jaučiau jūsų geros energijos siuntimą. Iš arti ir iš toli. Virtualią ir tikrą draugystės bei bendrystės ranką. Dėkoju jums už tai iš visos širdies.

Toli nuėjome per tuos 7 metus. O kiek dar atradimų mūsų laukia…

Einam ir toliau kartu su Sielos namais? 🙂

Apkabinu ir siunčiu daug meilės.

Aurelija Sielos namai

Parašyk komentarą