Dienos stovykla moterims „MAGIŠKAS ŠEŠTADIENIS SAU” – rugsėjo 3 d.

Sveiki. Šį įrašą skiriu visoms Sielos namų skaitytojoms – moterims.

Akyliausi mano skaitytojai jau turbūt pastebėjo, kad beveik 2,5 metų visus renginius vedu tik online (išskyrus pavienius gyvus renginius, kuriuos užsisako individualūs klientai ir įmonės). Taip susiklostė aplinkybės, prie kurių prisitaikiau ir tuo džiaugiuosi.

Bet vakar, astrologiškai ypatingą dieną (Liūto vartai) mane aplankė iš Srauto atėjęs toks stiprus įkvėpimas padaryti gyvą renginį, o tiksliau dienos stovyklą moterims, kad tuoj pat leidausi jo vedama ir visos detalės susidėliojo akimirksniu.

Ir štai rugsėjo 3 d, jau kviečiu jus į “Magišką šeštadienį”, kurį galite pasidovanoti sau.

Šįkart į vieną dieną sudėjau net kelias itin stiprias savęs pažinimo ir harmonizavimo priemones – magiškąjį mandalų piešimą, mano autorinę medtiaciją, rašymo ir intuityvaus šokio terapiją. O kur dar kortų traukimas ir jaukūs pasidalinimai bendraminčių rate, užkandžiai ir arbatos gėrimas, smagiai plepant?

Žodžiu, laukia ypatinga diena moterų rate. ❤


Na, o dabar išsamiau apie renginio detales.

Kviečiu jus į vienos dienos stovyklą moterims Vilniuje “Patyrimų erdvėje Chandrashila”. Pasidovanokite MAGIŠKĄ ŠEŠTADIENĮ SAU, prisipildykite savo indą, kad po jo galėtumėte iš jo įpilti ir kitiems.

Šios stovyklos tema – MANO VIDINĖ DEIVĖ.

PROGRAMOJE JŪSŲ LAUKIA:

  • ASMENINĖS MANDALOS KŪRIMAS – pasimėgausime kūrybiniu procesu, nusipiešime po mūsų vidinį kosmosą atspindinčią mandalą (jokių piešimo įgūdžių tam nereikia, viską lengvai išmoksime kartu). O tuomet pažvelgsime, ką apie jus pasakoja jūsų pasamonės siunčiami simboliai ir spalvos. Tai puikus įrankis giliau pažinti save ir harmonizuoti savo vidų.
  • Mano autorinė meditacija VIDINĖ DEIVĖ, kurios metu giliai atsipalaiduosime ir susijungsime su dieviškąją sąmone mūsų viduje.
  • INTUITYVUS ŠOKIS su vidine Deive. Leisim mūsų kūnams judėti intuityviai, be jokių lūkesčių, vertinimų, taip, tarsi mūsų niekas nemato, žadinsim sakralines energijas, takumą ir seksualumą.
  • Dvasinių KORTŲ TRAUKIMAS. Vidinių atsakymų paieškoms pasitelksime į pagalbą kortas, paprastai duodančias stebėtinai taiiklias įžvalgas.
  • RAŠYMO TERAPIJA. Patirsime intuityvaus rašymo gylį ir terapinį poveikį
  • Stovyklą užbaigsime jaukiu patyrimų PASIDALINIMO RATU GERIANT ARBATĄ. Dalinsimės, nuoširdžiai bendrausime, atsiversime saugioje aplinkoje, juoksimės, užkandžiausime ir keisimės moteriškomis energijomis.

Kiekvienas iš išvardintų įrankių yra puikus pagalbininkas ryšio su savim, vidinės harmonijos, ramybės, pasitikėjimo savimi, laimės jausmo kūrime bei gilesniame savęs pažinime.

Ar įsivaizduojate, kokį gėrį galime gauti sudėjus visa tai į vieną vietą ir vieną dieną? 🙂

Juolab, kad ir studija, kurioje apsijungsime bendrystėje, yra ypatinga ir magiška. Tai nuostabioji Chandrashila patyrimų erdvė!

VIETA IR LAIKA:

Stovykla „Magiškas šeštadienis SAU“ vyks rugsėjo 3 d., šeštadienį, nuo 10 iki 17 val Patyrimų erdvėje Chandrashila, adresu Basanavičiaus 29A- 59, Vilniuje.

RENGINĮ VEDA: Aurelija Kriščiūnaitė  – dailininkė, dailės terapijos ir sąmoningumo praktikė, transformacinių programų moterims kūrėja, intuityvi vedlė. Daugiau apie mano intuityvaus mokymo veiklą galite pasiskaityti čia: https://sielosnamai.lt/about/apie-mane/ .

DIENOS STOVYKLOS KAINA: 53 EUR. Vieta grupėje rezervuodama atlikus išankstinį pavedimą.

REGISTRACIJA: Registracija vyksta adresu sielosnamairenginiai@gmail.com. Vietų skaičius ribotas. Jei turite klausimų, galite man skambinti telefonu 860804554 (Aurelija).

Iki susitikimo,

Aurelija Sielos namai

FB renginio nuorodą rasite čia: https://fb.me/e/2IW5lHM7j

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *