Dienoms trumpėjant ir vėstant, kviečiu prasitęsti spalvingas nuotaikas ir pasijaukinti savo tamsius rudens bei žiemos vakarus nauja įdomia veikla bendraminčių rate.

Nemokate piešti? Ne bėda. Čia jokių meninių įgūdžių nereikia. Kankina niūrios nuotaikos, įtampa ar apatija? Fraktalinis piešimas kaip tik rekomenduojamas, norint harmonizuoti vidines būsenas.

Taigi, prisijunkite į nuostabių dalyvių atsiliepimų sulaukusius dviejų dalių fraktalų piešimo kursus, vyksiančius internetu nuo lapkričio 2 d.

Tai išsamus, spalvingas ir detaliai su fraktalinio piešimo metodika supažindinantis kursas, kuriame teorinės žinios yra paskanintos dideliu praktikos kiekiu. Beto, šalia fraktalinio piešimo, mokysimės bazinių harmoningas būsenas kuriančių įgūdžių – saves priėmimo, atjautos ir meilės sau, gebėjimo savim pasirūpinti laiku ir prioritetiškai, pildysime širdis bendryste ir šiltu, nuoširdžiu bendravimu.

I dalis. Ją sudaro 5 webinarai.
Šių 5 webinarų metu susipažinsime su fraktalinio piešimo metodika, galimais rezultatais, fiziologiniu poveikiu ir nauda. Išmoksime piešti mūsų vidinį pasaulį atspindinčius diagnostinius fraktalus, ir žinoma, pasimoksime juos skaityti, o tuomet kursime korekcinius fraktalus, padedančius harmonizuoti mūsų emocines būsenas bei atskleisti mūsų stipriąsias savybes.

Tuomet turėsime kelių savaičių pertrauką, skirtą savarankiškam piešimo darbui. Po jos tęsime mokymus, pereidami į II kursų dalį, skirtą pažengusiems.

II dalis. Ją taip pat sudaro 5 webinarai.
Šių webinarų metu visos pasijausime kūrėjomis, galinčiomis piešti, nes išmoksime linijų chaose atrasti ir išryškinti įvairius meninius vaizdinius (meniniai fraktalai), susipažinsime su meditaciniu grafikos piešimu, kursime fraktalinius medžius, mandalas, angelus ir kitus grožius.
O dar mokysimės per santykių fraktalus įlieti šviesos ir harmonijos mūsų tarpusavio santykiams, mokysimės teisingai norėti ir pasikviesim į savo gyvenimą metodikas, kurios mūsų norams pildytis padeda greičiau.

O svarbiausia – kursim gilesnį ryšį su savim, savęs priėmimu, harmonizavimu, kursim jaukią ir saugią atmosferą, skatinančią nuoširdumui ir bendrystei uždaroje palaikymo grupėje, mokysimės kurti stebuklus pačios – nelaukdamos jų iš išorės, nes mes patys ir esame stebuklas, kurio ieškome…

Užsiėmimai online vyks trečiadienio vakarais nuo 18 iki 21:30 val. Lietuvos laiku.

PROGRAMA ir UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS:

  • Lapkričio 2 d. – 1 dalis – Pažintis su fraktalais, jų piešimo nauda, diagnostinių fraktalų piešimas ir aptarimas
  • Lapkričio 9 d. – 2 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymas – kompozicija, linijos ir spalvos bei jų deriniai
  • Lapkričio 16 d. – 3 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymo praktika
  • Lapkričio 23 d. – 4 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės I.
  • Lapkričio 30 d.  – 5 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės II.

PERTRAUKA (3 savaitės)

  • Gruodžio 21 d. – 6 dalis – „Meniniai fraktalai“, sąmoningos linijos. Fraktalinio medžio piešimas
  • Gruodžio 28 d. – 7 dalis – „Meniniai fraktalai II, nesąmoningos linijos – kaip rasti ir išryškinti objektą. Surasto objekto piešimas.
  • Sausio 7 d. – 8 dalis – „Abstraktūs meniniai fraktalai ir grafika“. Fraktalinės mandalos-gėlės piešimas
  • Sausio 11 d. – 9 dalis – „Minties formos ir santykių fraktalai“. Fraktalinio angelo piešimas
  • Sausio 18 d. – 10 dalis – „Norų fraktalai“, kaip teisingai norėti, kad norai pildytųsi. Koliažinio norų fraktalo kūrimas – mano autorinė metodika. Kurso pabaigimo refleksijos

Visi webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurioje dalyje gyvu laiku dalyvaut negalėsite – bus galimybė peržiūrėti video įrašą.

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip išsamus palaipsniui dėstomas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

Kurso metu atliksime savarankiškas namų darbų piešimo ir fraktalų skaitymo užduotis. Visus su jomis susijusius klausimus bus galima užduot specialioje šiam kursui sukurtoje dalyvių itin pamėgtoje FB palaikymo grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų, taip augindami tarpusavio ryšį ir bendrystę.

UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos praktikė ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: Registruojantis į kursus iki spalio 10 d, galioja VIEVERSĖLIO KAINA kaina – 300 eur. Vėliau fraktalų kurso kaina – 350 eur.

Registracija patvirtinama sumokėjus 150 eur mokestį. Likusi suma mokama prieš prasidedant kursui.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi. Webinarų dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite man numeriu 860804554 (Aurelija).

Su meile,
Aurelija Sielos namai

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}