Vakar mano „Sielos namų” projektui suėjo lygiai 10 metų.

10 metų – daug ar mažai? Amžinybės požiūriu tai tik trumpas mirksnis. Visgi į jį gali tilpti tiek daug…

Kai prieš 10 metų publikavau pirmąjį „Sielos namų” įrašą nežinojau, į kokią kelionę leidžiuosi ir kas manęs joje laukia. Tiesiog jaučiausi stipriai vedama. Todėl pasitikėjau ir ėjau paskui savo širdį.

Ir toje kelionėje buvau gausiai gausiai apdovanota. Augau ir sąmoningėjau kelis kartus greičiau nei prieš tai. Mokiausi, mokiau, leidausi lydima savo vedlių ir pati lydėjau kitus. Į savo vidų, į širdį, į savęs ir savo vidinės galios bei harmonijos susigrąžinimą. Išbandžiau ir pati sukūriau ne vieną metodiką, transformacinę programą, terapinius įrankius….

Dabar, atsisukusi atgal matau ilgą nueitą kelią, kuriame man šypsojosi tūkstančiai trumpalaikių mokinių, geras šimtukas tų, su kuriais kartu nuėjome ilgą kelio atkarpą kartu ir vėl išmokome džiaugtis savim ir gyvenimu… Kiek dažų išdažyta, kiek širdžių apgydyta, kiek ašarų išverkta ir juokų prijuokauta, kiek dulkių nuo vidinių kambarių nuvalyta ir kiek magiško artumo, bendrystės akimirkų drauge patirta…. Pripiešta paveikslų, piešinių, mandalų, fraktalų. Prirašyta šimtai tūkstančių žodžių, kurie palietė kitų širdis. įkvėpė, sukrėtė, žadino – tiek, kiek to reikėjo. Įgarsinta dešimtys mano autorinių meditacijų. Prikurta autorinių programų – „Spalvingi pasimatymai su savim”. „Gyvenimas iš visos širdies” ir kt…. Atidaryta ir uždaryta „Sielos namų studija. Vilniuje” . Surengtos dvi autorinės ir kelios grupinės parodos… Prisijaukintas internetinių renginių formatas…

O dar tame kelyje gimė sielos draugystės, tebesitęsiančios iki šiol.

Žodžiu, galėčiau vardinti ir vardinti iki begalybės.

Esu tokia apdovanota ir turtinga šiais patyrimais. Ne visi jie atėjo lengvai. Kai kurie buvo tikri kantrybės ir sąmoningumo lavintojai, bet esu tikra, kad kiekvieno iš jų reikėjo tam, kad šiandien būčiau tuo, kas esu.

Dėkoju kiekvienam iš jūsų, kuris drauge su „Sielos namais” ir manim buvote šioje kelionėje. Mėnesį, metus ar visą dešimtmetį, nuo pat pradžios. Dėkoju už jūsų palaikymą, atgalinį ryšį, šypsenas, dovanas, finansinę paramą, energiją ir laiką, kurią skyrėte straipsnių skaitymui, dalinimuisi. Dėkoju tiems, kuriuos teko laimė sutikti gyvai ir tiems, kurie eina drauge tylomis, būdami kitoje ekrano pusėje, visgi visada šalia.

Tikiu, kad šis turtingas dešimtmetis – dar tik manojo Širdies kelio pradžia. Ir kad „Sielos namų”, o kartu ir manęs bei mano sekėjų dar laukia daug stebuklų, atradimų ir nuostabių dovanų. Tebūnie!

Na, o viena iš tų dovanų jau yra čia!

Savo „Sielos namų” 10 gimtadienio proga dovanoju jums savo atnaujintą, naujojo mano kurso GYVENIMAS IŠ VISOS ŠIRDIES dalyvėms paruoštą autorinę dėkingumo meditaciją DĖKINGUMO KOKONAS. Galite ją patogiai parsisiųst į kompiuterį ar telefoną ir klausytis, kada tik norisi apsigaubti dėkingumo kokonu ir pakelti savo vibracijas į meilės ir dėkingumo dažnį.

Apkabinu jus visus ir kiekvieną atskirai. Širdimi.

Palaiminto jums buvimo.

Su meile,

Aurelija Sielos namai

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}