Lygiai prieš 9 metus, gražią ir saulėtą spalio dieną, įrašiau pirmus savo svetainės lankytojų pasveikinimo žodžius. Tuo metu net neįsivaizdavau, kuo virs mano subrandintas noras dalintis, nešti šviesą į pasaulį, padėti ją savo širdyse įžiebti kitiems… Teturėjau norą ir labai aiškų pajautimą, kad turiu daryti būtent tai, nepaisant aplinkinių nepritarimo ar abejonių.


Pamenu, manęs artimieji klausė – kam tau to reikia? Gal tu geriau į kokį žurnalą straipsnius rašyk…


Bet aš jau tada jaučiau, kad Sielos namų svetainė bei jos straipsniai tebus pradžia, tik mano būsimo sodo pirmoji lysvė.. Ir buvau teisi… Nes tai buvo gražiausi ir prasmingiausi 9 mano gyvenimo metai… Nes vienas didžiausių gyvenimo prasmę teikiančių dalykų yra jaustis esančiu ten, kur turi būti ir darančiu tai, kam esi sukurtas. Sielos namų projektuose, dailės terapijos kursuose, rašydama straipsnius ir meditacijas – jums ir sau visų pirma, aš tikrai jaučiuosi būtent taip. Ir per tą beveik dešimtmetį aš neturėjau nė krislo abejonės, kad ši veikla yra mano širdies kelias. Ir net sunkiais periodais buvau nuolat, palaikoma visų savo dvasinių ir žemiškų pagalbininkų, kurie davė man palaikymą, mokytojus, atsakymus ir visokią kitokią paramą.


Nė nereikia sakyti, kiek daug vandens per tą laiką nutekėjo…
Sielos namai užaugo iki daugybės dailės terapijos, dvasinio auginimo ir vidinės harmonijos didinimo projektų, kurie plėtėsi, keitėsi, transformavosi, plėtė labiau save jaučiaunčių ir mylinčių mano skaitytojų ir mokinių gretas…
Per tą laiką į Sielos namus užsuko šimtai tūkstančiai sielų, ieškančių atsakymų, darnos, harmonijos ir dalis jų rado įkvėpimą mano žodžiuose, meditacijose, gyvuose mokymuose, išsivežė į namus dešimtis mano tapytų energetinių paveikslų, paliko šimtus padėkų ir atsiliepimų… Kaip gera buvo visu tuo dalintis…


O kartu su Sielos namais ir mano mokiniais užaugau aš pati. Nes nėra geresnio būdo užpildyti širdį nei duodant. Nėra geresnio būdo mokytis, nei mokinti kitus. Ir net jei kuriam laikui nebūdavau aktyvi su svetainės naujais tekstais, įvairūs Sielos namų projektai buvo vystomi visu pajėgumu ir tebevystomi toliau.


Todėl šiandien, Sielos namų 9 metų gimtadienio proga, aš nuoširdžiai lenkiuosi ir dėkoju kiekvienai sielai, su kuria susitikom. Gyvai, virtualiai, straipsniuose, eilėse, laiškuose, mokymuose, mano studijoje.


Dėkoju jums už tai, kad buvote, esate, būsite. Už tai, kad kartu su manim kuriate Sielos namų bendruomenę ir švaresnius, jaukesnius sielos namus savo pačių viduje. Dėkoju už grįžtamąjį ryšį, už atsiliepimus, komentarus, šiltus žodžius, laiškus, dovanas, gėles…


Be jūsų nebūčiau tokia, kokia esu – dėkinga ir vis labiau sąmoningėjanti, pilnatvės, šviesos ir meilės kupina siela, kuri žino esanti pakankama tokia, kokia yra.


Siunčiu jums visiems šiltą apkabinimą ir žiūpsnelį šviesos į kiekvieno iš jūsų širdį.


Su meile,Aurelija Sielos namai

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}